HİZMETHOSTİNG® - Gizlilik Sözleşmesi

HİZMETHOSTİNG® - Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkeleri HİZMETHOSTİNG® internet Hizmetleri tarafından, hizmethosting.com.tr’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler hizmethosting.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.

IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde ve acil durumlarda kullanmaktayız.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.

Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.

Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır.

www.hizmethosting.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1-Sitemiz dünya standardı olan Windows 2003 Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

2- SSL Güvenlik Sertifikası ile sitemiz üzerinde gerçekleştirdiğiniz bütün işlemler şifreli olarak iletilir.

Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

 

Verimerkezimiz

Verimerkezi ve Lokasyonumuz Türkiye de olup DGN - RADORE - VODAFONE alt yapıları ile çalışmaktayız. En kaliteli ve en üstün sistem, donanım alt yapısı sizler için yatırımlar yapılmış olup hizmetinlerinizi kesintiye ugramadan rahatça ve dilediğiniz gibi kullabileceksiniz.

Detaylar için yardım al..

MÜŞTERİLERİMİZ HİZMETHOSTİNG İÇİN NE DİYOR.?